Profesjonalny Hosting
Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | CMS | Obieg Dokumentów | Social Media | Inteligentne rozwiązania | Firma 2.0 | Facebook |

hosting | administracja serwerami

Kontakt

Wyślij zapytanie

wypełnij formularz

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86
+48 22 244 41 777

Wyślij zgłoszenie:

Dlaczego my?

Ideo.Hosting jest wydzieloną jednostką Ideo Sp. z o.o. specjalizującą się w dostarczaniu efektywnych rozwiązań hostingowych. Ponad 500 klientów - firm, korporacji międzynarodowych, instytucji GOV i NGO skorzystało dotychczas z wiedzy i doświadczenia Ideo. Przekłada się to na jakość naszej pracy oraz gwarantuje wysoki poziom oferowanych usług.

Profesjonalizm

Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że oferujemy profesjonalny i kompleksowy hosting dla wymagających Klientów. Nasze działanie opiera się o bezpieczeństwo, wysoką stabilność i pewność dostępności naszych usług. Duży nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę Klientów i wsparcie techniczne. Jest to możliwe, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdobywanym od ponad 12 lat.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem dostępnym obecnie na rynku usług hostingowych. Dajemy gwarancję na minimalnie 99,2% widoczności naszych usług w sieci (SLA). To daje nam przewagę nad firmami konkurencyjnymi, a także daje 100% gwarancji na profesjonalne wykonanie usług.

Nasza firma to także gwarancja bezpieczeństwa danych Klienta na serwerach. Wszystkie pliki przechowywane są na bezpiecznych macierzach dyskowych, a codzienne, różnicowe oraz przyrostowe kopie bezpieczeństwa pozwalają nam dbać o Wasze dane ze szczególnie staranną uwagą. Całością opiekują się najlepsi specjaliści, którzy 24 godziny na dobę monitorują sprawne działanie systemów oraz są do dyspozycji praktycznie przez cały czas.

Bezawaryjność pracy oraz szybkość pobierania danych to dwie podstawowe, bardzo istotne cechy dla wszystkich odwiedzających Państwa strony www lub też prowadzących z firmą korespondencję. Obecnie standardem jest posiadanie szerokopasmowych łącz do kilku różnych operatorów oraz wykorzystywanie protokołu BGP. Nasze Data Center podpięte jest do sieci szkieletowej pięciu operatorów: ATMAN, GTS, NETIA, ACK Cyfronet oraz PLIX. Wykorzystanie szerokopasmowych łącz tych pięciu operatorów jest podyktowane przede wszystkim faktem korzystania przez każdego z nich z zupełnie niezależnych sieci szkieletowych. Tak rozbudowana sieć pozwala nam zapewnić wysoki poziom i jakość naszych usług oraz dotrzeć do wszystkich potencjalnych odbiorców strony.

Aby lepiej i pełniej dostosować się do potrzeb Klientów, oferujemy zróżnicowane pakiety zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Świadczymy nie tylko hosting domen, bazy danych, konta e-mail, FTP, ale także kompleksową obsługę stron - od stron statycznych napisanych w języku HTML po dynamiczne wykonane w technologii Perl, PHP 4 i 5, Python czy Ruby. Nasz hosting jest w pełni kontrolowany przez użytkownika i zarządzany przez niego według jego własnych potrzeb. Co więcej, oferujemy także profesjonalną pomoc przy konfiguracji i zarządzaniu całą platformą hostingową.

Indywidualne podejście do klienta

Naszą naczelną zasadą jest indywidualne podejście do Klienta. Przygotowując ofertę analizujemy jego potrzeby, oraz przyszłe oczekiwania związane z eksploatacją serwerów.

Zapewniamy swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższy poziom jakości świadczonych usług, stały ich rozwój oraz oferujemy najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania w zakresie hostingu. Podstawą, aby zapewnić pełną satysfakcję jest szczegółowa konsultacja i rozpoznanie potrzeb Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanych przez nas usług hostingowych. Uważamy, że kluczem do osiągnięcia tego celu jest właśnie indywidualne podejście.

Doświadczenie

Nasza wiarygodność potwierdzona jest m.in. ponad 10-letnim doświadczeniem w branży.  Z naszej oferty hostingowej skorzystało już ponad 2000 klientów. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytej w oparciu o nie wiedzy wiemy, że gwarancją zadowolenia Klientów z naszych usług jest profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Nieustannie dążymy do podnoszenia naszych kompetencji oraz zdobywania doświadczenia. Już teraz jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom, a skuteczność naszych działań jest niezaprzeczalnym atutem i przede wszystkim źródłem korzyści biznesowych.

 

powered by CMS Edito

Polityka cookies